Dekarz, Dachy Płaskie

hace 3 semanas

Baza Granada provincia, España Pracownicy budowlani Sp. z o.o. A tiempo completo

**Dekarz**:
Polska baza Pabianice, praca po całym terenie Polski od 30 ał na rękę/h
- 798056274
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w ramach realizacji tej rekrutacji
- Wyrażam zgodę na kontakt firmy Pracownicy budowlani Sp. z o.o. w celach marketingowych opisanych w pkt. 3.2.e. Polityki Prywatności

Wyślij wiadomość

Polska firma działająca na rynku od 30 lat, zajmująca się budową dachów płaskich i obudowach hal stalowych poszukuje pracowników na stanowisko:
**Dekarz**

**Miejsce pracy**:Wyjazdy po całej Polsce, baza wyjazdowa w Pabianicach

**Zadania**:

- Montaż dachów płaskich,
- Praca z membraną EPDM,
- Praca na obiektach przemysłowych.

**Wymagania**:

- Doświadczenie jako dekarz minimum 3 letnie,
- Wykształcenie zawodowe mile widziane,
- Prawo jazdy kategorii B,
- Uprawnienia na zwyżki,
- Mile widziane uprawnienia na ładowarki teleskopowe (tzw. Manitou),
- Umiejętność czytania planów technicznych,
- Zdolność do pracy powyżej 3m,
- **Samodzielność wykonywanych prac.**

**Gwarantujemy**:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony lub B2B,
- Pracę od poniedziałku do piątku,
- Wolne weekendy,
- Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport na budowę,
- Stawkę godzinową od 30 zł netto/h,
- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DACHY” - na pewno oddzwonię